Warsztaty

This image for Image Layouts addon

ROZWÓJ I MEDYTACJA

zobacz
This image for Image Layouts addon

SZKOLENIA DLA SPECJALISTÓW

zobacz
This image for Image Layouts addon

SUMMER CAMP

zobacz

Dzięki inicjatywie Jakuba Stępnika zrodził się pomysł aby swoją wiedzą i doświadczeniem na temat zdrowia, medytacji, metod pracy z ogromem potencjału w umyśle i ciele, do której dostęp może mieć niemalże każdy dzielić się nie tylko ze specjalistami ale wszystkimi ludźmi zainteresowanymi tematem.

Cel

Głównym celem wszystkich warsztatów będzie nie tylko promowanie zdrowego stylu życia ale przede wszystkim głębokie poznanie samego/samej siebie, spojrzenie na wszystkie własne uwarunkowania z dystansu i doświadczenie własnej esencji. Serdecznie zapraszamy.

Miejsca

Miejsca, w których będą odbywać się warsztaty również nie będą przypadkowe, będą to specjalnie wyselekcjonowane ośrodki wśród natury, gdzie czas się zatrzymuje a uczestnik może całościowo zagłębić się w siebie. Do każdego warsztatu uczestnik otrzyma skrypt i materiały tak aby na spokojnie w warunkach domowych można było jeszcze wiele razy wracać do tych doświadczeń.

This image for Image Layouts addon

Warsztaty będą organizowane cyklicznie i będą obejmować szerokie spektra zainteresowań, takich jak praca z emocjami, treningi uważności na różnych poziomach, praca z umysłem na różnych głębokościach i różnych falach mózgu, praca z oddechem i nad zwiększaniem swoich zasobów życiowych, łączenie się z własną podświadomością i wyliczenie najlepszych dla siebie rozwiązań życiowych, różne rodzaje medytacji, praca na własnym drzewie genealogicznym oraz to jaki wpływ mają historie przodków na nas obecnie oraz wiele, wiele innych.

zobacz więcej

Bądź z nami!
Dostawaj informacje na maila

Znajdź nas

530 076 227

biuro@somaticfields.com